İstanbul Merkezli Uçuşlar

İstanbul Merkezli Uçuşlar Sarayları ile meşhur İstanbul’un Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet’e ev sahipliği yaptığı saraylarından hangisini daha çok sevdiğinize asla karar veremezsiniz. Ya da yine bu dönemlere hizmet vermiş kilise ve camilerden hangisi daha iyi mimari de buna da asla karar veremezsiniz. Hepsi ayrı ayrı güzellikleri ile sizi alıp götürecek ve siz de kendinizi İstanbul’un bu mükemmel güzellikleri hakkında ne düşündüğünüzün derinine inerken bulacaksınız.

 

Ayasofya. Sonradan cami olmuş bir kilise. Cümledeki bu İstanbul Uçak Bileti basitlik Ayasofya’ya ayak atmanız ile sizi saran ve tüylerinizi diken diken eden o duygunun yanından bile geçemeyecek bir durumda yer alıyor. Nedendir bilinmez özellikle ilk defa gidenlerde uyandırdığı duygu, Yerebatan Sarnıcı’nın üzerindeki mükemmeliyetlik ile aynı olacak ancak tüylerinizin diken diken olmasına da bir anlam veremeyeceksiniz.

 

Bu yazdıklarımız sizin hemen bir İstanbul uçak bileti alarak İstanbul’a gidebileceğiniz en iyi sürede gitmeniz için size verebileceğimiz sadece birkaç sebep olurken, ancak gittiğinizde yazımızda ne anlatmak istediğimizi anlayabileceksiniz.