Antalya Uçak Bileti

Turizmin asıl evi olarak görülen Antalya’ya gitmek için hadi hemen bir uçak bileti alın. Her mevsim gidip görebileceğiniz şehrimiz Antalya’ya aslında her mevsim gidebilmek ile birlikte ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde yapılacak ziyaretler size daha çok keyif verecektir.

 

Amacınız denize girmek ise kesinlikle ilkbaharın ortalarını tercih etmeli ya da sonbaharın başlarına yetişmelisiniz. Hatta erken bir rezervasyon ile şimdiden size sunduğumuz zamanlar için bir Antalya uçak bileti alarak çok daha uygun bilet fiyatlarını ve kampanyalarını yakalayarak Antalya’ya gelebilirsiniz. Tek yapmanız gerek tarih belirleyip size uygun saatleri aratarak size en uygun olan tarih ve bileti alarak kendiniz için bir şey yapmak olacaktır.

 

Diyelim ki Antalya’dasınız. Nerelere giderek ne yapabilirsiniz. Antalya uçak bileti alarak geldiğiniz bu yerde sizi bekleyen müthiş güzellikleri sizin için yazdık.

 

Denize girmek için geldiyseniz Lara Plajı, Adrasan Koyu ve Konyaaltı Plajı sizin için ilk alternatifler olabilir. Tabi başka yerlere de gidebilirsiniz. Mesela heyecan ve macera seviyorum diyenler için Rafting Antalya’ya gelmişken yapılmadan şehirden gitmemeniz gerek aktivite olacaktır. Rafting’i Manavgat’ta ya da Köprüçay’da yapabilirsiniz.

 

Tarihleri ve aslında ülkemizde en çok tarihi ile medeniyetlere ev sahipliği yaptığını bildiğimiz ve tarihin en büyük kanıtlarından biri olan Karain Mağarası tarihin sadece en bilindik yüzü olacaktır. Müzeleri, yapıları ve kültürü ile de buna şahit olabileceksiniz.

 

Tarih demişken Kaleiçi asla es geçmemeniz gereken yer olmalıdır. Gecesi ayrı gündüzü ayrı bir harikalığı sahip olan Kaleiçi’nde dolaşırken manda sütü ile yapılan dondurmayı da almadan dolaşmayın. Her sokağı tarih kokan ve çok farklı bir atmosfere sahip olan Kaleiçi sokakları sizi mutlaka ayrı bir güzellik ile tanıştıracaktır. Çiçekleri ile ünlü olan yerde fotoğraf çekerken sonrasında denizi bir başka görebileceğiniz o güzel yerlerde de birer fotoğraf çektirirseniz gördüklerinizin hayal olmadığını sonrasında anlayabilirsiniz. Gece ise bir kez daha dolaşın bu sokaklarda ve gidin oturun bir yerde. Limonata söyleyin mesela. Sürahi diyebileceğimiz boyutlarda bir bardakta gelen limonatayı bitirmek için mücadele ederken bulacaksınız kendinizi.

 

Düden Şelalesi’ne giderek doğa harikasının muhteşemliği ile tanışıp buraya hayran kalabilirsiniz. Manavgat Şelalesi’ni de es geçmeyin. Düden’deki mağaradan daha bir başka izleyin yalnız şelaleyi. Nasıl güçlü aktıklarını görünce doğa güzelliklerinin içinde bulacaksınız kendinizi.

 

Gelmişken Oyuncak Müzesi ve Akvaryum gibi Antalya imzaları taşıyan yerlere de gidin. Denizin iç dünyasına adım atarken başka platformları da bulabileceğiniz Akvaryum’da Kar Dünyası sizi Antalya’da değil de Bursa’da gibi hissettirirken bir an kafanız karışsa da Vahşi Yaşam için ayrılan yer sıcaklığı ile nereye geldiğinizi size hatırlatacaktır.

 

Antalya uçak bileti alın ve bu muhteşem yerle bir an önce tanışın. Ya da zaten bildiğiniz Antalya’da bir kez daha keyif sürmenin tadını çıkarabilirsiniz.